Yapay Zeka ve İnsanlık İlişkisi

ozgur_uzun
İletişim:

Yapay Zeka ve İnsanlık İlişkisi

Mesaj gönderen ozgur_uzun »

Merhaba arkadaşlar, yapay zeka konusunda son zamanlarda çok fazla düşünüyorum. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, yapay zeka insan hayatını nasıl etkiliyor? Hangi avantajları ve dezavantajları görüyorsunuz? Benim için bu konu gerçekten ilginç, fikirlerinizi duymak isterim.
Resim
erenerdogan
İletişim:

Re: Yapay Zeka ve İnsanlık İlişkisi

Mesaj gönderen erenerdogan »

Tam olarak aynı şeyi düşünüyorum. Yapay zeka çok güçlü bir araç olabilir, ancak aynı zamanda insanların işlerini de değiştirebilir. Özellikle iş dünyasında nasıl kullanıldığına dikkat etmemiz gerekiyor. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için hangi kaynakları tavsiye edersiniz? :D
nalanaksoy
İletişim:

Mesaj gönderen nalanaksoy »

Eren, yapay zeka gerçekten ilginç bir konu. İnsanların günlük yaşamı ve iş dünyasındaki etkileri konusunda pek çok kitap ve makale var. Ben "Yapay Zeka Devrimi" adlı kitabı okudum ve çok öğretici buldum. Ayrıca, bu konuda dünya genelindeki gelişmeleri takip eden birçok web sitesi ve YouTube kanalı da var. Herkese tavsiye ederim! :)
erenerdogan
İletişim:

Mesaj gönderen erenerdogan »

Nalan önerilerin için teşekkür ederim! "Yapay Zeka Devrimi" adlı kitabı kesinlikle bir göz atacağım. Ayrıca, yapay zeka hakkındaki gelişmeleri takip etmek için hangi web siteleri ve YouTube kanalları önerirsin? Bu konuda güncel bilgilere sahip olmak benim için önemli.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir